Wydarzenia archiwalne
2 sierpnia 2023 12:00 Eksportuj wydarzenie do Icalc
VI Forum Energetyki Rozproszonej [25-26.09.2023]
AGH w Krakowie | 25 września 2023 09:00


Rejestracja   ProgramZapraszamy na VI Forum Energetyki Rozproszonej, które odbędzie się w dniach 25-26 września 2023 r. na terenie kampusu AGH. Wydarzenie będzie jednym z punktów programu trzydniowego Kongresu Energetyki Rozproszonej (24–26 września br.). 

Obrady w trakcie krakowskiego zjazdu będą dotyczyły najważniejszych kwestii związanych z transformacją energetyczną oraz bezpieczeństwem energetycznym kraju. Istotne zagadnienia zostaną omówione w kontekście ich uwarunkowań politycznych i legislacyjnych, ekonomicznych, technologicznych czy społecznych. Prelegentami i uczestnikami debat w ramach VI Forum będą – tradycyjnie – zarówno politycy i przedstawiciele administracji odpowiedzialni za transformację energetyczną, jak i liderzy lokalnych inicjatyw energetycznych, przedsiębiorcy, a także reprezentanci izb gospodarczych, spółek energetycznych i środowisk naukowych.

Tegoroczne Forum stanowi element szerszego wydarzenia jakim jest I Kongres Energetyki Rozproszonej. Program KER obejmuje dodatkowo tutoriale oraz konferencję naukową. Liczymy, że udział w tak skomponowanym wydarzeniu umożliwi jeszcze efektywniejszą współpracę głównych interesariuszy transformacji – środowisk gospodarczych, naukowych oraz administracji centralnej i samorządowej.

Więcej szczegółów o wydarzeniu jest dostępne na stronie www.kongres.energetyka-rozproszona.pl. Wydarzenie jest nieodpłatne (z wyłączeniem bankietu 25.09.2023, godz. 19:00-21:30).