Relacje z wydarzeń
31 maja 2021 13:33
Seminarium 13. Dzielimy się energią – rola liderów w rozwoju energetyki rozproszonej w Polsce


Najważniejszym wydarzeniem minionego tygodnia w Projekcie KlastER była organizacja seminarium pt. "Dzielimy się energią – rola liderów w rozwoju energetyki rozproszonej w Polsce", które rozpoczęło się w środę (26.05) o godz. 10.00. Było to trzynaste tego rodzaju wydarzenie i kolejne odbywające się w formule on-line.

Nagranie z całości wydarzenia jest już dostępne na naszym kanale w serwisie Youtube:

Seminarium rozpoczęło się od powitania uczestników przez prof. Zbigniewa Hanzelkę i dra Sławomira Kopcia, a następnie przedstawienia działalności Projektu KlastER. W ramach dalszej części wydarzenia mieliśmy okazję wysłuchać wystąpienia pt. "Typy liderów i ich rola w rozwoju ER – diagnoza na podstawie badań klastrów energii ", w którym zaprezentowane zostały wyniki prac zespołu z Uniwerstytetu Jagiellońskiego pod kierownictwem prof. Barbary Worek. Nastepnie odbył się panel ekspercki  "Liderzy w działaniu – doświadczenia klastrów energii i ich otoczenia".

Prezentacje z wydarzenia znajdują się tutaj.

Link do wydarzenia: "Seminarium 13. Dzielimy się energią – rola liderów w rozwoju energetyki rozproszonej w Polsce [ONLINE]"