Wydarzenie planowane
Konferencja Informacyjna [Info day] II Kongresu Energetyki Rozproszonej

 

Dzień informacyjny II Kongresu Energetyki Rozproszonej odbędzie się 12 czerwca 2024 r. w godzinach 12–14:00 w Centrum Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W trakcie spotkania organizatorzy przedstawią główne założenia programowe i organizacyjne tego najważniejszego wydarzenia na temat energetyki rozproszonej w Polsce. 

Program 

Dwugodzinna konferencja informacyjna będzie okazją do zapoznania się z ideą całego Kongresu, tematyką poszczególnych sesji i specyfiką wydarzeń towarzyszących. Organizatorzy przedstawią swoje plany na wypełnienie przestrzeni ICE Kraków merytorycznymi debatami na temat transformacji energetycznej oraz atrakcjami, które umilą kongresowy czas. Zaprezentowane zostaną identyfikacja wizualna i pierwsze materiały promocyjne wydarzenia. Dowiemy się, kto dołączył już do grona partnerów II KER. Obecni na miejscu przedstawiciele Rady Programowej Kongresu oraz koordynatorzy sesji tematycznych chętnie odpowiedzą na pytania publiczności.  

Szczegółowa agenda pojawi się wkrótce na portalu Energetyka-Rozproszona.pl. 

Dla kogo? 

Info Day jest skierowane do mediów, a także do obecnych i potencjalnych partnerów i uczestników II KER. Dziennikarze, którzy zadeklarują taką chęć, uzyskają od organizatorów pakiet materiałów informacyjnych. Opis poszczególnych bloków tematycznych da wyobrażenie o kierunku i zawartości kongresowych debat, i ułatwi podjęcie decyzji o rejestracji na II KER. Z kolei specyfikacja obiektu, zwłaszcza przestrzeni wystawienniczej, może zainteresować przedsiębiorstwa i instytucje chcące wypromować swoją markę w branżowym środowisku jako partner Kongresu. 

Warunki uczestnictwa 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Info Day będzie transmitowane na kanale YT portalu Energetyka-rozproszona.pl: Konferencja informacyjna - II Kongres Energetyki Rozproszonej - YouTube. Osoby, które zasubskrybują kanał, będą mogły wziąć udział w dyskusji na czacie.