26 października 2021 08:00 - Polska
X FORUM INNOWACYJNOŚCI nt. wyzwań klimatycznych odbędzie się już 28 października

Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy oraz Konsorcjum Naukowe KlastER* w skład którego wchodzi Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Narodowe Centrum Badań Jądrowych oraz Akademia Górniczo-Hutnicza zapraszają na X FORUM INNOWACYJNOŚCI „Klimat wobec wyzwań XXI wieku", które odbędzie się już 28.10.2021 r. o godzinie 10.00.

Celem najbliższego spotkania będzie dyskusja na temat energetyki rozproszonej i klastrów energii w ramach szerokiego grona ekspertów.

Wydarzenie odbędzie się w formie on-line, transmisja na żywo dostępna będzie na profilu FB Ministerstwa Klimatu i Środowiska https://www.facebook.com/MKiSGOVPL,

Na wydarzenie można rejestrować się za pośrednictwem formularza. Zarejestrowani uczestnicy będą mogli zabierać głos w dyskusji na czacie spotkania na platformie ClickMeeting.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

*Partnerem merytorycznym i współorganizatorem X Forum Innowacyjności jest Konsorcjum Naukowe KlastER, w skład którego wchodzi Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Narodowe Centrum Badań Jądrowych oraz Akademia Górniczo-Hutnicza. Konsorcjum jest współfinansowane ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu badań naukowych i prac rozwojowych Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w warunkach globalizujących się rynków GOSPOSTRATEG / umowa nr Gospostrateg1/385085/21/NCBR/19