25 maja 2022 18:09 - Polska, KlastER
Wideorelacja z IV Forum Energetyki Rozproszonej

9 maja 2022 r. w Klubie Studio na terenie kampusu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyło się IV Forum Energetyki Rozproszonej „Jak rozwijać energetykę rozproszoną?”. Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z wydarzenia.

IV Forum Energetyki Rozproszonej „Jak rozwijać energetykę rozproszoną?” miało miejsce 9 maja 2022 roku. To kolejny etap realizacji projektu „Rozwój energetyki rozproszonej w klastrach energii (KlastER)” współfinansowanego przez NCBiR oraz wyjątkowa okazja do spotkania przedstawicieli wszystkich stron zaangażowanych w transformację energetyczną kraju – pracowników administracji rządowej i samorządowej, naukowców, osób związanych z różnymi sektorami gospodarki oraz liderów lokalnych inicjatyw energetycznych.

 

 

Nagranie i prezentacje z wydarzenia

 

Zapraszamy również do lektury tekstowej relacji z wydarzenia: https://www.energetyka-rozproszona.pl/artykuly/relacja-z-iv-forum-energetyki-rozproszonej/  W relacji omówione zostały poszczególne wystąpienia i panele dyskusyjne w ramach IV Forum Energetyki Rozproszonej, w tym pojawiające się w nich wątki tematyczne.

 

Fot. Mateusz Wójtów