8 maja 2022 17:48 - Polska
IV Forum Energetyki Rozproszonej już 9 maja

Już 9 maja o godz. 9.00 rozpoczyna się wydarzenie "IV Forum Energetyki Rozproszonej. Jak rozwijać energetykę rozproszoną?". Wszystkich zainteresowanych, którym nie udało się zarejestrować udziału w wydarzeniu, zapraszamy do śledzenia jego transmisji w serwisie Youtube.

Debata w trakcie IV Forum będzie koncentrować się na kluczowych aspektach lokalnego wymiaru transformacji energetycznej w Polsce oraz miejscu energetyki rozproszonej, zwłaszcza lokalnych inicjatyw energetycznych, w dokumentach strategicznych i programowych. W ramach Forum przewidujemy prezentację projektu Strategii rozwoju energetyki rozproszonej w Polsce oraz dyskusję nad jej założeniami w gronie kluczowych interesariuszy.

Prelegentami i uczestnikami debat w ramach IV Forum będą zarówno politycy odpowiedzialni za transformację energetyczną, jak i liderzy lokalnych inicjatyw energetycznych, przedsiębiorcy, reprezentanci izb gospodarczych, spółek energetycznych, środowisk naukowych oraz administracji centralnej i samorządowej.

 

Transmisja przebiegu wydarzenia prowadzona będzie w serwisie Youtube.

Szczegóły wydarzenia, w tym aktualny program, dostępne są TUTAJ.

Partnerem IV Forum Energetyki Rozproszonej jest Województwo Małopolskie

 

IV Forum Energetyki Rozproszonej to kolejne z cyklu wydarzeń realizowanych w ramach projektu "Rozwój energetyki rozproszonej w klastrach energii (KlastER)". Więcej informacji o wydarzeniach projektu KlastER.


Polecamy
Najbliższe wydarzenie
Seminarium 24: Bilansowanie lokalne w funduszach europejskich dla województw. Aspekty techniczne, prawne, ekonomiczne i społeczne

5 lipca 2022 10:00

Dołącz do wydarzenia
FAQ
Najczęściej zadawane pytania
Mapa społeczności energetycznych
Sprawdź lokalizację
Zobacz materiały z wydarzeń
Śledź nasze relacje
Zadaj pytanie ekspertowi
Rozwiejemy Twoje wątpliwości